Menu

Dziewięć wskazówek na zwiększenie libido

20 lutego 2015 - problemy z potencją
Dziewięć wskazówek na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i partnerki satysfakcja ze stosunku była dużo większa.

Oto parę prostych rad, aby w twoim łożu zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wytwarzać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone w USA potwierdziły, iż kontakt cielesny aktywizuje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która scala pary ze sobą. Skutek jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może powiększyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – do takiego wniosku doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i popęd seksualny. Opalanie w solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i czuły. Ustalili oni, iż filmy romantyczne podwyższają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o 10 %. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie i erekcje są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz obowiązkom łóżkowym, kiedy zajdzie taka konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się odprężony, a do twojego penisa napływa więcej krwi.

5. Spożywaj sok z granatu
Codziennie pij szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, tadalis
iż owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego sprawia, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii skutecznie intensyfikuje transport krwi do penisa – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej krępujące niż wyposażanie się w środki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeśli facet spożywa za mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. Skutkiem tego wskazane jest włączyć do menu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij także o witaminie C, która powiększa ilość oksytocyny w organizmie i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Przestań być palaczem

Nikotyna znajdująca się w papierosach może prowadzić do zwężenia naczyń krwionośnych, utrudniając przepływ krwi do członka. Pewne badanie wykazało, że już dwa papierosy mogą sprawić, że erekcje będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy też o innych ujemnych aspektach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie kamagra zel