Menu

Przez co nie masz ochoty na seks?

13 marca 2015 - problemy z potencją
Przez co nie masz ochoty na seks?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny to nie to samo, co trudności ze wzwodem albo impotencja. Mężczyźni, którzy mają obniżone libido lub nawet jego brak, mogą uzyskać erekcję, nawet, jeżeli utracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może być następstwem bardzo różnych powodów, które zawierają zarówno problemy fizyczne i psychiczne. Te pierwsze to zwykle choroba alkoholowa, narkomania, nadwaga, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca albo skutki uboczne niektórych leków.

Pośród psychicznych przyczyn niskiego libido lub wręcz jego braku wymienia się depresję, stres, utajony homoseksualizm oraz problemy w związku. Niskie
viagra tanio libido może także wystąpić u niektórych mężczyzn za sprawą zahamowań wywołanych traumatycznymi przeżyciami w dzieciństwie.

Nerwowa atmosfera

Większa część mężczyzn przeżywa stres z powodu trudów zawodowych lub problemów w związku czy w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Niezależnie od przyczyn stresu, organizm człowieka ma wrodzoną tendencję do reagowania na niego przygotowaniem do walki albo ucieczki. W tym celu wytwarza hormony takie jak kortyzol i adrenalina, które w praktyce mają pobudzać go do działania. Ciężko jednak po otrzymaniu reprymendy od zwierzchnika zacząć z nim bójkę albo uciekać, dlatego na ogół dławimy tę naturalną reakcję, powodując, że zgromadzona energia oraz napięcie nie mają ujścia. Jeżeli przez długi okres czasu trwasz w podobnej sytuacji nie próbując rozładować swojego stresu, możesz liczyć się z ujawnieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym problemów seksualnych, takich kamagra jak brak popędu płciowego albo brak zainteresowania seksem.