Menu

Sposoby na mocniejszy wzwód

14 marca 2015 - problemy z potencją
Sposoby na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Spaceruj i podskakuj w zamian jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na twardszej erekcji, powinieneś systematycznie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała i formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Badania dowodzą, że mężczyźni, którzy pokonują pieszo każdego dnia trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu potencja do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły funkcjonują na optymalnym poziomie tylko wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu wykonywać wszystkich trudnych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezwykle łatwe ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby spowodować widoczną różnicę szybko i w wygodny sposób. Kolokwialnie mówiąc, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

Jak pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, że zarówno ziewanie jak i wzwód są owocem działania nietrwałego, jednak niesłychanie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do penisa. Nigdy nie poczułeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to rezultat tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic członka. Pamiętaj w takim razie o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lesera.

Wyśpij się

Po stosunku twój członek jest na ogół wyczerpany. Musi zregenerować siły. Toteż niesłychanie ważne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W czasie zdrowego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm raportuje ci, że twój członek jest potencja zdrowy i przygotowany do ponownego działania. Twój penis “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla silnej i zdrowej erekcji, niczym nie zmącony i długi sen jest ogromnie istotny.