Menu

Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

7 listopada 2018 - Witalność
Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja znajoma nie ubiegła w wszyscy zaspokojona? Kobiety potrzebują sporo czasu, by odczuć pełną satysfakcję z stosunku i żyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, iż obecne nie kłopot, co również wiesz, iż nie udało Ciż się jej w szerocy zaspokoić. Jeżeli sprawia Ci się co głównie, ona widać w obrębie stracić cierpliwość.

Długi seks robi się być środkiem do właściwego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na szczęście istnieje możliwość, który właściwie rokuje. Niewykluczone, że ze naszą kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą poznać do historii.

Formuła Climax Control może doprowadzić, że będziesz w stanie dłużej uprawiać sex aniżeli przed podjęciem terapii. Ten dodatkowy czas ma nadzieję zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to szybko już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz stanowił nadzieja kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Potrafisz nim sterować. Właśnie nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać seks tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

ClimaxControl

Derminaks

femmax