Menu

Impreskin – Przywróc młodość swojej skórze! Zlikwiduj oznaki starzenia się z preparatem anti-aging IMPRESKIN

8 listopada 2018 - Witalność
Impreskin – Przywróc młodość swojej skórze! Zlikwiduj oznaki starzenia się z preparatem anti-aging IMPRESKIN

ImpreSkin to suplement diety, który jest czynny w form kapsułek. Suplement ten kierowany stanowi dla pań w kwiecie wieku i w sukcesu bycia pierwszych oznak starzenia się (najczęściej pojawiają się one między 35. a 65. rokiem życia). 

Suplement ImpreSkin wymienia się naturalnym liftingiem. Wraz z upływem lat na skórze pojawiają się na dalekie niedoskonałości, wychodzą zmarszczki i ustępuje połysk typowy dla jędrnej skóry młodej. Najczęściej pojawiające się odmiany to cienie pod oczami, kurze łapki, utrata elastyczności twarzy oraz brak jej promienności. 

Pigułki ImpreSkin zawierają hydrolizowany kolagen, którego ilość wraz z wiekiem jest coraz mniejsza. Zwiększanie jego ilości w ciągłej diecie sprzyja przywróceniu kondycji skóry. Kolagen działa na etapie komórkowym, wpada w ich grupy oraz pomaga regenerację pojedynczych komórek. Dzięki temu zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu, a twarz staje się jędrna. 

Produkt ImpreSkin wzbogacony stanowi o witaminę K, która sprzyja utrzymaniu dobrego funkcjonowania organizmu krążenia, co może pozytywnie wpłynąć na redukcję przebarwień oraz oznak zmęczenia, otwartych na osobie. 

Skład:

Składniki suplementu diety ImpreSkin: D-alpha-tocopherol, Hydrolizowany kolagen, kwas L-askorbinowy, witamina K, flawonoidy.

Zalecane spożycie:

Suplement diety należy stosować doustnie. Zalecane spożycie suplementu diety ImpreSkin w czasu dnia to: 1 kapsułka 2 razy dziennie. Pigułki należy stosować doustnie. 

Dla otrzymania odpowiednich efektów środek należy traktować przez 3 miesiące. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu ImpreSkin jest alergię na którykolwiek z jego elementów. Suplementy diety powinny być magazynowane w możliwość naturalny dla niewielkich dzieci. Chronić przed bezpośrednim oddziaływaniem światła czystego i wilgoci. 

Pigułki ImpreSkin przeznaczone są dla pań dorosłych.

Suplement diety nie zapewne istnieć praktyczny jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Prawidłowe działanie układu jest uwarunkowane praktykowaniem odpowiedniego sposobie rośnięcia i prace fizycznej. 

Nie sięgać suplementu, jeśli upłynął jego okres ważności.

Impre Skin

Maksatin

Hello-Slim