Menu

TriApidix300 – Pragniesz pozbyć się niepotrzebnych kilogramów? Przetestuj ten innowacyjny środek juz dzisiaj!

10 listopada 2018 - Witalność
TriApidix300 – Pragniesz pozbyć się niepotrzebnych kilogramów? Przetestuj ten innowacyjny środek juz dzisiaj!

Suplement TriApidix300 poświęcony stanowi dla osób odchudzających się, które zależą pozbyć się niepotrzebnych kilogramów i dbać wagę.

TriApidix30 metabolizm i dodaje, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 pomaga więcej w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, wyciąg z młodej herbaty 55% EGCG, ekstrakt z trudnej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zawarte w środku to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno podejmować się tak, jak poradził lekarz bądź zgodnie z poradami dostępnymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do użytkowania w czasie dnia to dwie pigułki – rano i wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy poznać się z historią ulotki dodaną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na każdy składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy dawać w terminie ciąży oraz podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy trzymać w środowisku niedostępnym dla niemowlęta. Przed zażyciem należy sprawdzić datę sile na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do jedzenia w przeciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix 300

ultra slim

ThermaCuts