Menu

Untoxin – Oczyść swój orgranizm i poczuj się zdecydowanie lepiej! Teraz jest to szczególnie łatwe z Untoxin!

11 listopada 2018 - Witalność
Untoxin – Oczyść swój orgranizm i poczuj się zdecydowanie lepiej! Teraz jest to szczególnie łatwe z Untoxin!

Untoxin to suplement diety w twarze tabletek. Środek ten dedykowany jest do korzystania w terminach prania i detoksykacji organizmu ze szkodliwych substancji, których nagromadzenie potrafi żyć efektem wykorzystywania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Zabiera się to na proste przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak sok z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji miękkiej oraz sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na obniżenie poziomu złego cholesterolu we natur, co przesuwa się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy brać w trakcie bądź po posiłku, popijając wielką kwotą wody. 

Początkowe rezultaty stosowania preparatu Untoxin można określić tylko po siedmiu dniach z przygotowania jego brania. 

Należy wspominać o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergię na jeden jego element.

Suplementy diety winnym być trzymane w temperaturze domowej w postępowanie niedostępny dla niewielkich dzieci. Chronić przed słońcem i leczeniem wilgoci. Produkt przeznaczony stanowi dla osób dorosłych. Suplement diety nie potrafi być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

untoxin

Acai-Berry Extreme

african mango