Menu

Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

18 listopada 2018 - Witalność
Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych olejków roślinnych i dobrodziejstwo wychodzące z licznych elementów wzmacniających, które uważają się w tym serum sprawiają, iż już po pierwszej aplikacji że i uczuć różnicę. To cudowna formuła, która gromadzi się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w normalnych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To przecież wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skojarzonych z nimi pomocy. Ekstrakty z kiełków soi i pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży wprowadza do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C i E efektywnie zabezpiecza włosy przed zgubnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co liczy niezbyty dowód że warto zastosować z plusów tego suplementu osobiście.

Vivese Senso Duo-Oil 2

Pro-Engine Ultra

Revitalum Mind-Plus

Vivese Senso Duo-Shampoo