Menu

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz preparatu, który rozwiąże tenże kłopot oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018 - Witalność
Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz preparatu, który rozwiąże tenże kłopot oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną pewno być nieprawidłowa dieta i słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który poprawia ich widok oraz strukturę. Dzięki właściwie dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale przyznają się także dla kobiet, jak i dla mężczyzn, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszelki olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, oddziałując na pozostały element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspomagają w ostatnim zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To tak owe elementy stanowią o sprawnym funkcjonowaniu lęku oraz biorą całe stanowienie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, i co za tym idzie, chociażby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese Senso Duo-Oil 2

Pro Engine
Revitalum-Mind Plus