Menu

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który rozwiąże tenże problem oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018 - Witalność
Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który rozwiąże tenże problem oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną prawdopodobnie żyć nieprawidłowa dieta i niezdrowe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który polepsza ich projekt oraz budowę. Dzięki odpowiednio dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, idealnie dodają się zarówno dla pań, jak jeszcze dla mężczyzn, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszelki olejek oraz wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, oddziałując na następujący element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w obecnym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To obecnie owe składniki stanowią o sprawnym funkcjonowaniu specyfiku także biorą ogromne uznanie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, i co za czym idzie, nawet do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo

Pro Engine Ultra
Revitalum-Mind Plus