Menu

Nowy produkt do rzes

5 września 2019 - Witalność

Dla grupie z nas najważniejszą czynnością rzęs jest podkreślenie oczu. Pragniemy, by były niczym przysłowiowe firanki w oknie. Właśnie o tym co można pracować, by odżywić swoje rzęsy i przedłużyć ich „jedzenie”. Mam moje prywatne systemy na dalekie rzęsy: naturalne oleje i odżywki do rzęs.

Rzęsy mają długość 8-12 mm w mierze 150-250 na maksymalnej powiece i 6-8 mm w kwoty 50-150 rzęs na niskiej. Cykl wzrostu włosa jest kilka miesięcy (2-4 miesiące) oraz kłóci się na 3 początkowe fazy: anagen, katagen i telogen. Ważnym także najważniejszym zagadnieniem rzęs jest profilaktyka oczu polegająca na wyłapywaniu cząstek brudu, kurzu, kiedy również słabych owadów. Dlatego o rzęsy warto zadbać nie tylko w celach pomnażania swojej atrakcyjności fizycznej.

EleverLash to kreatywny produkt, jakiego projektem jest zachwycenie rzęs do szybszego wzrostu, bez konieczności używania klejów i wyjątkowych sztucznych substancji. Doskonale szuka się także dla wrażliwych oczu, nie dając wrażenia gry oraz ucisku na powiekach. Dzięki postępowej formule także dodatkowej technologii powstała odżywka, która wręczy piękny wygląd rzęs wszystkiej pani niezależnie z wieku.

EleverLash to odżywka do rzęs, jaka została przedstawiona do sprzedaży po zakończeniu wielu dokładnych badań nad działaniem uruchomionych w niej elementów. Naukowcy stworzyli kompozycję, która tworzy, że obecnie po dwóch tygodniach systematycznej kuracji, nasze rzęsy stają się dłuższe, większe i czystsze.
Odżywka do rzęs EleverLash – jak leczy ? Dawkowanie, efekty, skutki uboczne

Titanodrol buy
Eleverlash