Menu

Marzyłeś o idealnej formie, jednakże ciężko o taki efekt? Przetestuj nowoczesnych suplementów!

9 października 2019 - Witalność
Marzyłeś o idealnej formie, jednakże ciężko o taki efekt? Przetestuj nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najekonomiczniejsze aktywne składniki zapewniają Ci gwarancja, że Twój testosteron, na który właśnie trudno pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ efekty naszych treningów. Cerberus umożliwi Ci stworzyć mięśnie ze pewni oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie wielkości i chęci jeszcze nigdy nie było oczywiście dobre oraz intensywne.
Cerberus

Gdy planujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że istnieje enzym, aromataza, który pozwala na zmianę androgenów (w obecnym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym tenże stanowi więc Twoim wrogiem. Cerberus jest pozytywnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zobaczysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zauważysz jak dostosowuje się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i zachowuje poziom testosteronu na wysokim poziomie. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla dużego efektu stosuj zgodnie z środkiem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak postępował w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Wykazałoby się, iż ma słabości do organizowania mojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad własnym ciałem i doborem odpowiedniej diety nauczyły go jako właściwie troszczyć się o siebie. Tę informację kieruje naszym podopiecznym.

Cerber to wielki mityczny trzygłowy pies.
Cerberus by Somatodrol pomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )