Menu

Świetne wyniki przy małym wkładzie wysiłku!

9 października 2019 - Witalność
Świetne wyniki przy małym wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy efekt treningów
najlepsza klasę środków
przypływ mocy i szybkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ FIGURĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w zakresie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wartość i masę mięśniową. To szczególnie sprawny i zaawansowany produkt dostępny dla wszystkiego, kto pragnie stworzyć rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najwspanialsze skutki treningów i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie szedł na ochron Twojego testosteronu. Znaczy to jedne korzyści. Stwierdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wagi i siły jeszcze nigdy nie było rzeczywiście lekkie oraz bliskie. Będziesz uważał gwarancja, że testosteron nie zmieni się już nigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa wraz z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrobienia Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki treningów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na szybkość oraz wprowadź na następujący poziom ćwiczeń. Kimera toż wspanialsza wytrzymałość i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin i minerałów, przygotowany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i spełnij to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na produkty treningów. Zwiększ efektywność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej budź się po każdej morderczej rywalizacji także bądź zdeterminowany do kolejnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale znasz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to zarówno zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najściślejszym szczególe. Niestety będziesz miał żadnych wątpliwości jak korzystać suplementy, co jeść również gdy ćwiczyć, żeby polepszyć organizację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Rezultaty będą jasne już za trzy miesiące!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )